Close
k

Projects

Contact

News

Let's connect

Bersay İletişim Danışmanlığı.

30 yılı aşkın tecrübesiyle iletişim sektöründe hizmet sunan Bersay’ın ilk yola çıkış hikâyesinin başrolünde kurumsal yayıncılık ve tasarım vardı. Kuruluşundan 2 yıl sonra IBM ile halkla ilişkiler alanına giriş yapan Bersay, o günden bugüne stratejik iletişim danışmanlığı kapsamında teknolojiden finansa, turizmden inşaata, sağlıktan otomotive, hizmetten enerjiye, perakendeden spora uzanan yelpazede müşterilerine yol arkadaşlığı yapıyor.

ICCO (The International Communications Consultancy Organisation) ve
onun Türkiye temsilcisi İDA (İletişim Danışmanları Derneği) üyesi olarak, iletişim sektöründe kalite standartlarının yükseltilmesi için çaba gösteren Bersay; 1999 yılında, Türkiye iletişim sektöründe, ISO 9002 belgesi alan ilk şirket olmuştur. 2007 yılında Küresel İlkeler Sözleşmesi`ne imza atan Bersay, dünyanın en büyük iletişim ``network``lerinden Ketchum`un Türkiye`deki temsilcisidir.

Bersay, Bersay İletişim Grubu’nun bir parçasıdır. Grubun diğer kurumsal markaları ağırlıkla pazarlama iletişimi, dijital iletişim, yayıncılık ve tasarım alanında hizmet sunan Gravital ile kurumların lider ve yöneticilerine yönelik hem kuruluşun hem de katılımcıların ihtiyaçlarına yönelik tasarlanmış içeriklerle medya ve sunum teknikleri eğitimi sunan Bersay iletişim Enstitüsü’dür.