Close
k

Projects

Contact

News

Let's connect
Görsel İletişim ve Tasarım

Görsel iletişim ve tasarım (Kurumsal Yayıncılık)

Grubumuz, 1996 yılından bu yana Kesişim markasıyla kurumsal yayıncılık alanında çok yönlü hizmet veriyor. 01  Nisan 2015 tarihinde tasarım ve iletişim danışmanlığı hizmetlerini bünyesine ekleyerek Gravital İletişim Danışmanlığı’nın kurulmasıyla tasarım ve yayıncılık hizmetlerimize Gravital markasıyla devam ediyoruz.

Koleksiyon nesnesine dönüşen çok sayıda yayına ismini koyan Kesişim, yazar, editör ve tasarımcılardan oluşan ekibiyle projeler üretiyor.

Bizler, tasarımın ve içeriğin gücünden en üst seviyede faydalanıyor ve kuruma değer katan yaratıcılığı ön planda tutuyoruz.

Zamanın ruhunu okuyarak ve iş ortaklarımızın ihtiyaçlarını derinlemesine anlayarak kalıcı ürünler ortaya koymayı amaçlıyoruz.

Yayınladığımız prestij kitaplar, faaliyet raporları, dergiler ve e-dergiler, tanıtım filmleri ve çizgi altı işler, kurumun sahip olduğu değerleri ve mesajları en etkili şekilde paydaşlarına ulaştırıyor.

Tüm bu yayınlar, kurumun gücünü, gelişmişlik düzeyini, kültürünü ve ‘duygusal yanı’nı gözler önüne seriyor.

Aynı zamanda pazarlama iletişiminin de vazgeçilmez bir unsuru olan bu yayınlar, kurumların itibar ve algısına önemli bir katkı sağlıyor.

Rafine duygu ile başarıya odaklı düşüncenin buluştuğu pek çok periyodik yayınla, yolculuğumuza devam ediyoruz.